Jak získat 300 Kč aneb co je to Twisto?

Twisto je česká služba a revoluce v každodenním placení, která nabízí slevy na nákupy, odkládání plateb až na další měsíc a třeba i vyřizování reklamací na e-shopech.

S Twistem máte přehled o svých útratách a nemusíte při on-line platbách zadávat čísla své platební karty. Platba proběhne online, takže je stejně rychlá jako platba kartou. Obchodník ihned obdrží od Twista potvrzení, že platba proběhla v pořádku, a může objednávku vyřídit. Já používám Twisto aktivně již skoro dva roky a jsem maximálně spokojený.

Je to něco jako elektronická peněženka, do které však nemusíte nejprve nabít peníze, ale pošlete je tam později. Po prvním nákupu musíte účet uhradit do 14 dní. Když Twisto bude vědět, že spolehlivě platíte, zvýší vám splatnost až na 45 dní. Postupně jak nakupujete, tak se zvyšuje i měsíční limit, který můžete přes Twisto utratit. Jako nově zaregistrovaný máte limit 5 000 Kč. Zvýšit měsíční limit můžete také nahráním skenu svého OP nebo kopií posledního bankovního výpisu, kde jsou vidět vaše příjmy. Stejně tak jen samotným používáním Twista se Vám bude Váš limit postupně více a více zvyšovat.

Nakupování s Twistem se vyplatí nejen kvůli přehlednosti, které přináší měsíční vyúčtování, ale také kvůli cashbackům a slevám, které máte k dispozici. Bonusy jako cestovní pojištění pro celý svět a 3 % sleva na zahraniční transakce s Premium účtem je už třešnička na dortu. Navíc máte k dispozici webovou a mobilní aplikaci, takže máte na každém kroku přehled o svých financích. Neustále však přibývají další a další novinky a například s poměrně novou funkcní Split můžete rozdělit útratu například v restauraci mezi více lidí. Skvělé na tom je, že ti lidé twisto ani mít nemusí.

Platba na eshopech

Twisto je již velmi rozšířené a je možné s ním platit na spoustě eshopů. Mezi největší e-shopy používající Twisto patří například Alza, Rohlík.cz, Slevomat, Dáme jídlo nebo Mironet. Kompletní seznam napojených e-shopů najdete tady. Twisto za vás také může vyřizovat reklamace a vrácení zboží, pokud o to požádáte.

Platba v eshopech je velice snadná. Pokud má eshop implementovanou platbu v objednávkovém procesu, tak jen v kroku s výběrem platby vyberete Twisto. Není potřeba zadávat číslo karty nebo přihlašovací údaje. Eshop předá vámi zadaný email v objednávce Twistu a ten během několik vteřin vrátí eshopu potvrzení, že zákazník má účet na Twisto a má dostatečný kredit a online platbu umožní. V opačném případě se zobrazí chyba, že platbu nelze realizovat. Pokud systém platbu povolí, tak obchodník objednávku může ihned expedovat. Je to to stejné, jako když platíte kartou přes internet, nebo použijete online platbu některé z bank.

Pokud eshop nemá platbu zavedenou, lze zaplatit Twisto kartou, s tím, že klasicky opíšete údaje z karty, případně lze realizovat tak, že při platbě vyberete bankovní převod a necháte si zaslat zálohovou fakturu. Tu pak pošlete buď na email plati@twisto.cz, nebo nahrajete přes administraci Twisto účtu. O zbytek se postará Twisto, které platbu zrealizuje.

Související obrázek

Pokud máte zájem o Twisto účet, čeká vás registrace, ve které kromě základních údajů musíte doložit také kopii dokladů. Dle těchto náležitostí si Twisto ověří, nakolik jste kredibilní, a nastaví vám volné prostředky, které můžete v průběhu měsíce spotřebovat. Nakupovat můžete vždy od 1. dne v měsíci do konce měsíce s tím, že splatnost celkové faktury je do 14 dní od ukončení aktuálního období. Pokud tedy nakoupíte 1. března ve vícero eshopech, fakturu uhradíte nejpozději 15. dubna. V takovém případě nezaplatíte ani korunu navíc. Pokud se však rozhodnete splatnost faktury prodloužit, například o další měsíc, Twisto vám vyjde vstříc, avšak v tomto případě pouze za poplatek. Stačí zaplatit 10 % a zbytek odložit o měsíc.

Podpora  Pay

Zároveň od 19.2. je v České republice dostupná služba Apple Pay. Twisto tuto službu podporuje a proto si můžete Twisto kartu přidat do dvého iPhonu případně Apple Watch a platit ještě jednodušeji. Pokud například máte banku, která Apple Pay nepodporuje, ale chtěli byste platit svým telefonem, tak nemusíte měnit banku, stačí začít používat Twisto. 🙂


Apple Pay můžete aktivovat přímo v Twisto appce nebo ve svém iPhonu v appce Wallet. Stačí zmáčknout tlačítko + a přidat Twisto kartu. V obchodech přiložte k bezkontaktnímu terminálu svůj iPhone nebo Apple Watch a platbu potvrďte Touch ID nebo Face ID. V appkách anebo online v Safari prohlížeči na vašem iPhonu nebo iPadu vyberte platební metodu Apple Pay a platbu potvrďte Touch ID nebo Face ID. Na počítači vyberte platební metodu Apple Pay a potvrďte ji Touch ID nebo Face ID, případně svoji platbu dokončete pomocí svého iPhonu nebo Apple Watch.

Platební karta a náramek

V rámci placených tarifů, které máte na první tři měsíce zdarma, poté za 49,- nebo 99,- měsíčně, dostanete zdarma platební kartu a platební náramek, který funguje stejně jako karta. Kartu i náramek můžete používat pro platbu v kamenných obchodech, ale na internetu zaplatíte jen kartou. Twisto karta nefunguje pro výběry peněz z bankomatu.

Mastercard priceless specials

Znáte věrnostní program karet Mastercard? Protože Twisto je platební karta vydaná společností Mastercard, můžete si ji do programu zdarma zařadit. Twisto je jediná služba ze všech konkurentů, která je vydaná v ČR. Ostatní karty jako je Revolut nebo Curve do Mastercard Priceless Specials nenahrajete.

Priceless Specials nabízí vlastní cashback u desítky českých obchodníků a také slevové kupony. Čím více transakcí provedete a čím více peněz utratíte, tím větší výhody dostanete. Stejně tak doporučuji, pokud službu neznáte a nevužíváte, ale máte svou vlastní kartu od Mastercard přidat ji do programu Priceless Specials a budete dostávat peníze zpět za obyčejné placení.

Výsledek obrázku pro twisto

Přehled výhod s účtem:

 • Nastavení měsíčního limitu na základě doložených údajů (výpis z účtu, registry dlužníků).
 • Faktury se sjednocují do jedné, což utváří přehlednost.
 • Bez omezení ročních nákupů.
 • Splatnost faktur do 45 dnů (v případě, že nakupujete prvního dne v měsíci).
 • Možnost využití Twisto Snap – platba faktur.
 • Možnost navýšení limitu při včasném placení faktur.
 • Informační SMS zprávy o blížícím se datu splatnosti zdarma.
 • Přehledná mobilní aplikace spravující Twisto účet pro platformy iOS a Android zdarma.
 • Rychlé kontaktování podpory skrze chat v aplikaci.
 • Twisto karta a platební náramek pro možnost placení v obchodních domech a na dalších místech, kde přijímají platební karty.
 • Integrace odměn za nákupy (peníze zpět za nákupy u vybraných obchodníků, například DámeJídlo.cz, Košík.cz, Mall.cz, Rohlik.cz, Booking.com, Zoot.cz a další).

Pokud se Vám služba líbí a máte zájem si ji zřídit, máte nyní jedinečnou možnost získat jen za samotnou registraci 300 Kč jen tak. Stačí při registraci zadat kód LATALDAN nebo kliknout na tlačítko níže. Po úspěšné registraci se vám kredity připíšou na účet a můžete je uplatnit na svoje nákupy.

Loading Likes...